Broněk Šmid

Hudebník, pedagog, producent, studiový zvukař. Po studiu na brněnské konzervatoři hrál ve formacích Výkřiky břich, Sledě, živé sledě, na hudebních školách vyučoval hru na dřevěné dechové nástroje, klavír, kytaru, bicí, hudební teorii, zvukovou tvorbu a multimedia. Vedle hudební a pedagogické činnosti se aktivně věnoval studiové práci, založil Studio Střelice, které se později transformovalo do Studia Indies.

V současné době rozvíjí své nahrávací a produkční studio B&Studio. Příležitostně spolupracuje se Studio Indies, Studio Lažánky, Jakub Šimáně, Studio Borgia Znojmo, Tonstudio, Fascinum studio, hudebním vydavatelstvím Indies Scope, Happy Trails, Indies MG, festivalem Folkové prázdniny, věnuje se studiové produkci, občasně interpretačně přispívá na alba známých i méně známých umělců. 

 

“Podstatnou část svého života se snažím pomáhat mladým hudebníkům dosáhnout nejlepších výsledků v jejich snažení, ve hře na nástroj, studiové práci, osvojit si technické dovednosti, nadhled, a především radost z hudby…”

Načítání…